Jak pracujemy

  1. Wspólnie z Tobą szukając rozwiązań, gdyż nie tylko rozwiązanie ale również droga do niego jest pomocna i rozwijająca.
  2. Wierząc w skuteczność form pracy grupowej. Od lat prowadzimy różne grupy i wiemy, jaką mają moc. Czy to grupa wsparcia, warsztat, czy też praca projektowa, masz możliwość popatrzenia na siebie nie tylko swoimi ale również „oczami grupy”, co daje unikatową możliwość uzyskania wiedzy o sobie.
  3. Z pełnym poszanowaniem Twojego zdania. Współpracując a nie mówiąc Ci, jak jest. Jesteś naszym ekspertem podczas pracy nad swoimi problemami, na każdym warsztacie, przy realizacji każdego Projektu a nawet przy układaniu naszej oferty.
  4. Świadomie rezygnując z roli wszechwiedzącego eksperta. Chcemy, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, dać Ci możliwość decydowania i nadawania kierunku własnemu rozwojowi.
  5. Myśląc o życiu jako o drodze. W zależności od tego, w którym miejscu jesteś, napotykasz różne trudności, masz różne potrzeby i priorytety.
  6. Przyjmując, że kryzys, frustracje i trudne momenty są naturalnym etapem rozwoju i że warto myśleć o nich jako o czymś, co się dzieje ale nie będzie wieczne.
  7. Wiedząc, że w każdej osobie można odnaleźć potencjał. Każda osoba jest ważna, każda jest na swój sposób wyjątkowa.
  8. Profesjonalnie. Jesteśmy osobami z wieloletnim doświadczeniem, praktykami, psychologami, psychoterapeutami, autorami i wykonawcami wielu szkoleń, warsztatów i programów rozwojowych. Jednym słowem, wiemy co, jak i po co robimy.