W jakich obszarach pomagamy?

Zapoznaj się z naszymi programami nieodpłatnego wsparcia

Problemy w rodzinie i relacjach

Przemoc domowa

DDA/DDA i (współ)uzależnienie

Logo-2-1024x399

Dla osób chcących zwiększyć swoje kompetencje rodzicielskie. Osób borykających się z problemami wychowawczymi. Osób doświadczających trudnych sytuacji rodzinnych lub w związkach.

Dla osób chcących lepiej kontrolować swoje agresywne zachowania oraz osób stosujących przemoc. Wspólnie znajdziemy inne rozwiązania!

Logo-2-1024x399

Dla osób doświadczających przemocy domowej. Chcących skutecznie stawiać granice, myśleć o sobie lepiej oraz by odzyskać wpływ, spokój i bezpieczeństwo. Możesz to zrobić!

Logo-2-1024x399

Dla osób osób identyfikujących się jako DDA i DDD, osób tzw. współuzależnionych i uzależnionych. Zapewnimy Ci zrozumienie i wsparcie. Skupiając się na tym, czego potrzebujesz, pomożemy Ci odzyskać równowagę i wpływ na własne życie.

Problemy w rodzinie i relacjach

Logo-2-1024x399

Dla osób borykających się z problemami wychowawczymi, chcących zwiększyć swoje kompetencje rodzicielskie. Osób doświadczających trudnych sytuacji rodzinnych lub w związkach.

Przemoc domowa

DDA/DDD i (współ)uzależnienie

Logo-2-1024x399

Dla osób osób identyfikujących się jako DDA i DDD, osób współuzależnionych i uzależnionych. Zapewnimy Ci zrozumienie i wsparcie. Skupiając się na tym, czego potrzebujesz, pomożemy Ci odzyskać równowagę i wpływ na własne życie.

Dodatkowo, w ramach płatnego wsparcia oferujemy:

Psychologiczne konsultacje indywidualne

Spotkania indywidualne trwają 50 min., pracujemy głównie w nurcie krótkoterminowym skoncentrowanym na rozwiązaniu. Częstotliwość spotkań jest w każdym przypadku ustalana indywidualnie.

Cena za 1 spotkanie indywidualne wynosi 200zł.

Grupy wsparcia i rozwoju

Spotkania w cotygodniowych cyklach, w stałym składzie osobowym, skupione na rozwiązaniu problemów i zmierzające do zaspakajania indywidualnych potrzeb Uczestników.

Ceny ustalane są każdorazowo przed edycją grupy. Od 80-120zł od osoby za spotkanie.

Warsztaty

Zajęcia oparte na aktywnym uczestnictwie. Tematyczne – ich zakres jest za każdym razem omawiany z Uczestnikami. Warsztaty prowadzą do odkrycia jakiegoś ważnego kawałka wiedzy o sobie.

Ceny ustalane są każdorazowo przed edycją grupy.

Psychologiczne konsultacje indywidualne

Cena za 1 spotkanie indywidualne wynosi 200zł.

Grupy wsparcia i rozwoju

Warsztaty

Ceny ustalane są każdorazowo przed edycją grupy.